55EG9600 – 55-Inch 2160p Smart Curved Ultra HD 3D
SKU: EGD-1
-50%
Key Features:
  • Skinless, boneless fillet
  • Lean protein source
  • Quick and easy to cook
  • Ideal for healthy diets
Free & easy returns
Return this item by mail or in store within 365 days for a full refund.
Inch: 45"
Delivered to Los Angeles, CA : Apr 14th - 23rd
30 days satisfaction guarantee
In stock
Estimated delivery between May 17 and May 19.
Additional Information
Shipping and Returns
Shipping details
Return details
Choose option
Inch: 45"
  • 45"
  • 60"
  • 55"
About this item
[shortdesc]
  • Multimedia Speakers
  • 120 watts peak
  • Front-facing subwoofer
[/shortdesc] [accesories]
[/accesories] [specifications]
Technical Specs
  • Screen Size
    40"
  • Recommended Resolution
    1080p
  • Refresh Rate
    120Hz
  • Aspect Ratio
    16:9
  • Panel
    LED
  • Refresh Rate
    120Hz